Kuchnie na wymiar Kraśnik

Zamknij Serwis używa plików cookies w celu identyfikacji i konfiguracji użytkownika, sesji, statystyk. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

kuchenne

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, w której prezentujemy  meble kuchenne Kraśnik. Proponowane przez nas wyroby wykonujemy zgodnie z potrzebami naszych klientów. Przygotowujemy indywidualne projekty ,dopasowujemy kuchnie do pomieszczeia, pomagamy w doborze mebli i układu  w kuchni. Na terenie Kraśnika i okolic przeprowadzamy także bezpłatne i niezobowiązujące pomiary kuchni. Oferowane meble kuchenne  wyposażone są w różne rodzaje frontów, w tym MDF lakierowany z szeroką gamą frezów oraz gładkie, MDF lakierowany na wysoki połysk, matowe i metalik. Powyższe wyroby wykonujemy sami w stolarni w Strózy koło Kraśnika. 

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie wykonać również meble kuchenne z frontami drewnianymi i fornirowanymi.   . Obecnie są to rozwiązania bardzo często stosowane w aranżacjach wnętrz, ze względu na łatwość utrzymania w czystości i nowoczesny design. Z tego właśnie powodu meble kuchenne LubSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, w której prezentujemy  meble kuchenne Kraśnik. Proponowane przez nas wyroby wykonujemy zgodnie z potrzebami naszych klientów. Przygotowujemy indywidualne projekty ,dopasowujemy kuchnie do pomieszczeia, pomagamy w doborze mebli i układu  w kuchni. Na terenie Kraśnika i okolic przeprowadzamy także bezpłatne i niezobowiązujące pomiary kuchni. Oferowane meble kuchenne  wyposażone są w różne rodzaje frontów, w tym MDF lakierowany z szeroką gamą frezów oraz gładkie, MDF lakierowany na wysoki połysk, matowe i metalik. Powyższe wyroby wykonujemy sami w stolarni w Strózy koło Kraśnika. 

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie wykonać również meble kuchenne z frontami drewnianymi i fornirowanymi.   . Obecnie są to rozwiązania bardzo często stosowane w aranżacjach wnętrz, ze względu na łatwość utrzymania w czystości i nowoczesny design. Z tego właśnie powodu meble kuchenne Kraśnik urozmaicone zostały o tę opcję frontów. 

Meble kuchenne, blaty i wyposażenie z Kraśnik

 

Meble na wymiar Kraśnik
szybki kontakt

Daniel: 609 180 962

Piotrek: 725 180 100

Jacek: 725 180 104

Brzozowa 5

Stróża-Kolonia

(81) 825 06 50

Krasnik

W ofercie najlepsze meble Kraśnik. Wysokiej jakości meble w Kraśniku i okolicy specjalnie dla Ciebie! Zapraszamy!